W związku z faktem opracowywania strategii rozwoju ponadlokalnego, która jest wspólną strategią dla następujących gmin: HANNA, JANÓW PODLASKI, KODEŃ, KONSTANTYNÓW, MIASTO TERESPOL, LEŚNA PODLASKA, PISZCZAC, ROKITNO, SŁAWATYCZE, TERESPOL, TUCZNA, ZALESIE, informujemy o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Przygranicznego Obszaru Funkcjonalnego Aktywne Pogranicze na lata 2022 – 2030.

Ze względu na fakt, że strategia obejmuje wszystkie ww. gminy, konsultacje są prowadzone przez Lidera Porozumienia (czyli gminę Tuczna) i Lider będzie zbierał uwagi od przedstawicieli i mieszkańców poszczególnych gmin wchodzących w skład partnerstwa.

Szczegółowe informacje dostępne są w załączonych dokumentach.

Tytuł Typ Rozmiar Dodany przez
Formularz docx 19.53 KB Marek Baj
Klauzula RODO pdf 127.71 KB Marek Baj
Konsultacje społeczne pdf 140.21 KB Marek Baj
Strategia pdf 4.73 MB Marek Baj
Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony.
Dodane załączniki
wtorek, 03, styczeń 2023 13:43 Marek Baj