ROOT

18. Wniosek o udostepnienie informacji publicznej dotyczący wolnych wyborów

Zapytanie

Na podstawie art. 2 ust. 1 ustawy o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001 r. (Dz. U. Nr 112, poz. 1198) zwracam się z prośbą o udostępnienie informacji w następującym zakresie:

  1. Czy w Państwa gminie Rada Gminy podjęła uchwałę określającą zasady umieszczania na terenie gminy materiałów kampanii wyborczych ? Jeśli tak proszę o przesłanie kopii takiej uchwały Rady Gminy.
  2. Czy na terenie swojej gminy odnotowaliście Państwo przypadki umieszczania materiałów kampanii wyborczych na mieniu komunalnym gminy (np. ściany budynków komunalnych, ogrodzenia nieruchomości komunalnych itp. ) ? Jeśli tak proszę o informację jakie działania podjęliście Państwo w takich sytuacjach ?

 

odpowiedź

 W odpowiedzi na poniższy wniosek uprzejmie informuję, informuję, iż :

  1. Rada Gminy Hanna nie podjęła uchwały określającej zasady umieszczania na terenie gminy materiałów kampanii wyborczych
  2. Na terenie swojej gminy nie odnotowaliśmy przypadków umieszczania materiałów kampanii wyborczych na mieniu komunalnym gminy

 

Podkategorie

W tym dziale znajdą Państwo ogólne informacje o Biuletynie Informacji Publicznej, pomocne instrukcje oraz dane kontaktowe administratorów i redaktorów BIP.

COM_CONTENT_READ_MOREO BIP

W tym dziale znajdują się szczegółowe omówienia zasad dostępu do informacji publicznej oraz przepisy prawne regulujące  udostępnianie informacji publicznych.

COM_CONTENT_READ_MOREO informacji publicznej

Na tej stronie znajdują się odnośniki do informacji, które mogą pomóc w korzystaniu z Biuletynu Informacji Publicznej Przykładowej Instytucji.

COM_CONTENT_READ_MOREPomoc BIP

W tym dziale znajdują się oświadczenia prawne wydawcy BIP – warunki korzystania z serwisów internetowych wydawcy, w tym z BIP, polityka prywatności, oświadczenie o dostępności

COM_CONTENT_READ_MOREInformacje prawne

W tym dziale znajdą Państwo informacje o administratorach i redaktorach Biuletynu Informacji Publicznej Przykładowej Instytucji.

COM_CONTENT_READ_MORERedakcja BIP

W dziale Organizacja znajdują się informacje o strukturze organizacyjnej Przykładowej Instytucji, organach zarządzających, ich składzie i kompetencjach oraz o działach i komórkach organizacyjnych Przykładowej Instytucji.

COM_CONTENT_READ_MOREOrganizacja