Szanowni Państwo,

w związku z możliwością pozyskania funduszy zewnętrznych na utworzenie oraz bieżące funkcjonowanie nowo utworzonych miejsc wychowania przedszkolnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego - działanie 12.1 Edukacja przedszkolna, na podstawie przepisów ustawy z dnia 06.09.2001 roku o dostępie do informacji publicznej, zwracam się z wnioskiem o przesłanie drogą e-mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacji co do tego czy Gmina planuje utworzyć nowe miejsca przedszkolne w latach 2020-2021. 

 

Odpowiedź

 

W odpowiedzi na poniższy wniosek informuje, iż gmina Hanna nie planuje utworzyć nowych miejsc wychowania przedszkolnego w latach 2020-2021.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. sobota, 15, luty 2020 15:10 Administrator
Artykuł został zmieniony. niedziela, 19, kwiecień 2020 14:09 Administrator